Wypożyczalnia podnośników pacjenta – Łatwe i bezsiłowe przenoszenie i transport osoby

Wypożyczalnia podnośników pacjenta

Szeroki wybór podnośników pacjenta na wynajem

Wynajmujemy elektryczne podnośniki pacjenta

Prosto, szybko i wygodnie z dostawą do domu i instruktażem

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego działa w wielu miejscowościach na terenie województwa lubelskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Lublina oraz Świdnika, oferując najwyższej klasy podnośniki pacjenta od renomowanych producentów, m.in. Vermeiren, Mobilex, Antano. Dzięki temu nasza wypożyczalnia podnośników pacjenta w znaczący sposób wpływa na poprawę jakości życia wielu Pacjentów. Wychodzimy z założenia, że nie tylko chorzy i niepełnosprawni potrzebują wsparcia specjalistycznymi urządzeniami. Osoby starsze również znajdą dla siebie rozwiązania pomocne przy ich codziennych problemach.

Podnośniki pacjenta

Wypożycz podnośnik pacjenta i zwiększ komfort opieki i bezpieczeństwo osoby leżącej

Korzyści ze stosowania podnośników pacjenta:

 • bezsiłowe przenoszenie oraz transport pacjenta z/do łóżka, na wózek czy toaletę
 • ochrona opiekuna przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa
 • większe bezpieczeństwo pacjenta niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna
 • łatwa obsługa
 • cicha praca urządzenia

Podnośniki mogą być stosowane w szpitalach, a także domach opieki, ale równie dobrze sprawdzają się w warunkach domowych.

Oferowane przez nas podnośniki dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu.

Oferujmy wynajem podnośników, a także ich sprzedaż. Jeśli potrzebujesz pomocy w przenoszeniu i transporcie osoby z/ do łóżka wynajęcie podnośnika pacjenta pozwoli Ci sprawdzić jakie korzyści przynosi jego użytkowanie i jak proste stają się codzienne czynności związane z pielęgnacją i opieką nad osobą leżącą. Podnośnik pacjenta dzięki akumulatorom przemieszcza się bez konieczności stałego podłączenia do prądu i działa automatycznie na pilota ułatwiając tym samym jego obsługę.

Jeśli w trakcie wynajmu okaże się, że nie wyobrażasz sobie opieki bez korzystania z podnośnika, w każdym momencie możesz skorzystać z możliwości zakupu nowego urządzenia w naszym sklepie.

Sprawdź dostępne podnośniki pacjenta na wynajem

Przy wynajmie podnośnika pacjenta w Rehabilito możesz korzystać ze zniżek na wynajem innych produktów, np. łóżek rehabilitacyjnych, stolików przyłóżkowych, koncentratorów tlenu, produktów z asortymentu toaletowego. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Podnośnik elektryczny dla niepełnosprawnych jest nieocenionym wsparciem dla samego pacjenta oraz ich opiekuna. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców, czy też urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika transportowego elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje wyłącznie sprawne elektryczne podnośniki pacjenta oraz dedykowane im produkty i akcesoria. W przypadku, gdy jednak zauważą Państwo nieprawidłowości w ich działaniu, służymy pomocą, a w razie konieczności wymienimy je na sprawne odpowiedniki na nasz koszt. Zależy nam, aby w jak największym stopniu przyczynić się do poprawy komfortu życia pacjentów oraz osób chcących poprawić jakość życia, dlatego nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne elektryczne podnośniki transportowe, które po każdym okresie użytkowania przez pacjenta są czyszczone, dezynfekowane i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa tak, aby kolejny najemca mógł korzystać z nich bez żadnych obaw.

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego

Oferta wynajmu Rehabilito:

 • możliwość wynajmu na miesiąc i dłużej
 • dowóz z montażem i instrukcją użytkowania
 • brak ukrytych kosztów
 • profesjonalne doradztwo
 • konkurencyjne ceny wypożyczenia
 • płatności online oraz gotówką
 • wygodny system rezerwacji sprzętu online
 • powiadomienia e-mail oraz SMS
 • możliwość odkupienia wynajmowanego sprzętu

W naszej wypożyczalni podnośników pacjenta można dokonać atrakcyjnego cenowo wynajmu, a doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszej firmy dowiozą wybrany i zarezerwowany przedmiot pod wskazany przez pacjenta adres. Nasz personel dostarczając wypożyczany sprzęt zapewnia również wniesienie, montaż oraz instruktaż w użytkowaniu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni podnośników pacjenta.

Prowadzimy również sprzedaż elektrycznych podnośników transportowych. Nasze ceny możesz sprawdzić w sklepie internetowym.

Lublin, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Lubartów, Łęczna i województwo lubelskie

Udostępnij ten wpis