Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – Atrakcyjne ceny wynajmu. Opcja dowozu i montażu

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych na wynajem

Wynajmujemy łóżka rehabilitacyjne i pielęgnacyjne

Prosto, szybko i wygodnie z dostawą do domu i instruktażem

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego działa w wielu miejscowościach na terenie województwa lubelskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Lublina, Puław, Świdnika, Kraśnika, Lubartowa, Łęcznej oferując najwyższej klasy łóżka rehabilitacyjne od renomowanych producentów, m.in. Vermeiren, Burmeier. Dzięki temu nasza wypożyczalnia łóżek pielęgnacyjnych w znaczący sposób wpływa na poprawę jakości życia wielu Pacjentów. Wychodzimy z założenia, że nie tylko chorzy i niepełnosprawni potrzebują wsparcia specjalistycznymi urządzeniami. Osoby starsze również znajdą dla siebie rozwiązania pomocne przy ich codziennych problemach.

Łóżka rehabilitacyjne

Łatwe mycie, przebieranie, zapobieganie odleżynom

Korzyści z wynajmu łóżka rehabilitacyjnego:

 • łóżka elektryczne w obudowie drewnianej
 • cztery funkcje sterowane za pomocą pilota:
  • łóżko podnosi się od 40 do 80 cm
  • regulowany zagłówek w zakresie 0-75 stopni
  • podnoszone nogi w zakresie 0-45 stopni
  • regulacja segmentu oparcia podudzi w zakresie 0-20 stopni
  • pozycja anty – Trendelenburga –pomocna w pierwszych etapach pionizacji
 • w zestawie barierki drewniane i wysięgnik

 

Sprawdź dostępne łóżka na wynajem

Przy wynajmie łóżka pielęgnacyjnego w Rehabilito możesz korzystać ze zniżek na wynajem innych produktów, np. stolików przyłóżkowych, koncentratorów tlenu, produktów z asortymentu toaletowego. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Oferta produktów dodatkowych do opieki nad osobą leżącą

Stoliki przyłóżkowe na wynajem, materace i pakiety pielęgnacyjne w sprzedaży

 

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego

Oferta wynajmu Rehabilito:

 • możliwość wynajmu na miesiąc i dłużej
 • dowóz z montażem i instrukcją użytkowania
 • brak ukrytych kosztów
 • profesjonalne doradztwo
 • konkurencyjne ceny wypożyczenia
 • płatności online oraz gotówką
 • wygodny system rezerwacji sprzętu online
 • powiadomienia e-mail oraz SMS
 • możliwość odkupienia wynajmowanego sprzętu

Niektóre osoby w związku z chorobą, bądź będące po wypadku lub mające chwilowe problemy z poruszaniem się, potrzebują na pewien okres łóżka rehabilitacyjnego. W ich przypadku dobrym rozwiązaniem wydaje się być wynajem łóżka pielęgnacyjnego. Taki sprzęt ułatwia wstawanie, zmianę pozycji, a przede wszystkim wygodne ułożenie ciała na łóżku.

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje wyłącznie sprawne łóżka pielęgnacyjne oraz dedykowane im produkty i akcesoria. W przypadku, gdy jednak zauważą Państwo nieprawidłowości w ich działaniu, służymy pomocą, a w razie konieczności wymienimy je na sprawne odpowiedniki na nasz koszt. Zależy nam, aby w jak największym stopniu przyczynić się do poprawy komfortu życia osób chorych i niepełnosprawnych, a także osób starszych i seniorów, dlatego nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, które po każdym okresie użytkowania przez pacjenta są czyszczone, dezynfekowane i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa tak, aby kolejny najemca mógł korzystać z nich bez żadnych obaw. Ponadto nasz odpowiednio przeszkolony personel służy fachową poradą w zakresie doboru i wypożyczenia łóżka pielęgnacyjnego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wierzymy, że proponowana przez nas kompleksowa oferta spełnia oczekiwania szerokiego grona pacjentów, również tych z większymi wymaganiami i spersonalizowanymi potrzebami.

W naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych można dokonać atrakcyjnego cenowo wynajmu, a doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszej firmy dowiozą wybrany i zarezerwowany przedmiot pod wskazany przez pacjenta adres. Nasz personel dostarczając wypożyczany sprzęt zapewnia również wniesienie, montaż oraz instruktaż w użytkowaniu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych dla niepełnosprawnych.

Prowadzimy również sprzedaż łóżek pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych. Nasze ceny możesz sprawdzić w sklepie internetowym.

Lublin, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Lubartów, Łęczna i województwo lubelskie

Udostępnij ten wpis