Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Sprzęt medyczny na wynajem

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego na wynajem

Wynajmujemy sprzęt medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny

Prosto, szybko i wygodnie z dostawą do domu i instruktażem

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego działa w wielu miastach i miejscowościach na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Lublina, Puław, Świdnika, Kraśnika, Lubartowa, Łęcznej oferując najwyższej klasy sprzęt na wynajem od renomowanych producentów, m.in. Vermeiren, Burmeier, Sunrise Medical. Dzięki temu nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w znaczący sposób wpływa na poprawę jakości życia wielu Pacjentów. Wychodzimy z założenia, że nie tylko chorzy potrzebują wsparcia specjalistycznymi urządzeniami. Osoby starsze i seniorzy również znajdą dla siebie rozwiązania pomocne przy ich codziennych problemach.

Łóżka rehabilitacyjne

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego.

Oferta wynajmu Rehabilito:

  • możliwość wynajmu na miesiąc i dłużej
  • dowóz z montażem i instrukcją użytkowania
  • brak ukrytych kosztów
  • profesjonalne doradztwo
  • konkurencyjne ceny wypożyczenia
  • płatności online oraz gotówką
  • wygodny system rezerwacji sprzętu online
  • powiadomienia e-mail oraz SMS
  • możliwość odkupienia wynajmowanego sprzętu

Przygotowaliśmy ofertę z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na miejsce swojego zamieszkania lub ograniczone możliwości transportu oraz mobilności mają utrudniony dostęp do profesjonalnych i specjalistycznych urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych osobom chorym oraz seniorom i starszym pacjentom. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Rehabilito umożliwia wynajem produktów i specjalistycznego sprzętu niezbędnego w rehabilitacji, bądź poprawie komfortu życia przewlekle chorych pacjentów. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje wyłącznie sprawne urządzenia oraz produkty i akcesoria. W przypadku, gdy jednak zauważą Państwo nieprawidłowości w ich działaniu, służymy pomocą, a w razie konieczności wymienimy je na sprawne odpowiedniki na nasz koszt. Zależy nam, aby w jak największym stopniu przyczynić się do poprawy komfortu życia osób chorych i niepełnosprawnych, a także osób starszych i seniorów, dlatego nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, który po każdym okresie użytkowania przez pacjenta jest czyszczony, dezynfekowany i sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa tak, aby kolejny najemca mógł korzystać z niego bez żadnych obaw. Ponadto nasz odpowiednio przeszkolony personel służy fachową poradą w zakresie doboru i wypożyczenia sprzętu medycznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wierzymy, że proponowana przez nas kompleksowa oferta spełnia oczekiwania szerokiego grona pacjentów, również tych z większymi wymaganiami i spersonalizowanymi potrzebami.

W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego można dokonać atrakcyjnego cenowo wynajmu, a doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszej firmy dowiozą wybrany i zarezerwowany przedmiot pod wskazany przez pacjenta adres. Nasz personel dostarczając wypożyczany sprzęt zapewnia również wniesienie, montaż oraz instruktaż w użytkowaniu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni sprzętu dla niepełnosprawnych.

Lublin, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, województwo lubelskie i cała Polska

Udostępnij ten wpis